BAM over de N639 in de BouwApp: "Vandaag heeft één van de omgevingsmanagers van BAM een bouwverkeer-workshop gegeven aan de kinderen van basisschool Het Beekdal. De kinderen hebben allemaal in een tractor met aanhanger mogen zitten en zelf mogen ervaren waar de dode hoek zich bevindt. De kinderen kregen twee nuttige flyers mee naar huis over 'de dode hoek' en 'bouwverkeer' zodat ze al het geleerde thuis nog eens rustig na kunnen lezen/bekijken. Daarnaast kregen ze nog een praktische BAM-pen mee naar huis. Aankomende donderdag gaat onze omgevingsmanager naar basisschool De Driesprong."
De omgevingsmanager komt aankomende donderdag op basisschool De Driesprong om de leerlingen te informeren over de 'dode hoek'.
Meer weten of op de hoogte blijven van de werkzaamheden? Download de BouwApp op jouw smartphone of kijk op: hier. Mocht je overlast van de werkzaamheden ervaren of suggesties voor verbetering willen aandragen bel 073 681 28 12 of mail naar: . Wil je persoonlijk informatie over de werkzaamheden en maatregelen krijgen, kom dan langs bij de bouwkeet op de weekmarkt in Chaam (iedere woensdagochtend).
Jouw signalen worden zorgvuldig bekeken en waar nodig worden aanvullende maatregelen aan de provincie en de uitvoerder voorgesteld.