Op 12 december a.s. vindt het jaarlijkse kerstconcert plaats in de Ledevaertkerk in Chaam.
Het programma omvat een gevarieerd liederen-programma samengesteld van aria’s uit de cantates van Bach tot I am dreaming of a white Christmas, gezongen deels solo, deels door het ensemble.
Daarnaast is er pianospel van Peter van der Stoel, orgelspel van Jan Sjoerd van der Vaart, en samenspel van organist en pianist te horen. Ook is er enkele malen samenzang.
Aan dit concert wordt medewerking verleend door Peter van der Stoel, cantor en organist van de Ledevaertkerk, piano; Jan Sjoerd van der Vaart, orgel.
En een vocaal ensemble onder leiding van Henri de Graauw, pianist en dirigent, voorheen van het Sacramentskoor nu van het kamerkoor Orlando di Lasso.
Het vocaal ensemble bestaat uit:
Froukje de Blaauw, Gerdi van Putten en Jacqueline Verheijen: sopraan;
Karen van Huisstede, Sven van Heel, Sjoukje Blaakmeer en Marianne Weterings: alt;
Jasper Maatman, Gérard de Boer, en Taco Pijnenburg: tenor;
Jos van Baalen-Overdevest, Bas Verbist en Deacon v.d. Linde: bas.
Met dit concert hoopt de commissie Chaamerconcerten bij te dragen aan een sfeervolle adventsperiode.
Het volledige programma is te vinden op de website van de Ledevaertkerk: www.ledevaertkerk.nl
Het concert begint om 20:00 uur. De toegang is vrij, bij de uitgang kunt u uw bijdrage geven ter dekking van de onkosten.
Na afloop van het concert is er een nazit in de consistoriekamer met een glaasje (glühwijn).