Stel je voor...
Een meneer komt voor de vierde keer die dag in jouw winkel een pot pindakaas halen. Of je ziet in jouw supermarkt een keurige mevrouw die zomaar pakken koffie uit het rek op de grond laat vallen.
Hoe reageer jij?
Gratis training
erken in een winkel die veilig en vertrouwd is voor iedereen. Oók voor mensen met dementie. Dat wil jij toch ook? In de gratis online training 'In de winkel' leer je de signalen van dementie herkennen en leer je in maximaal 15 minuten hoe je goed omgaat met mensen met dementie. Na het invullen van je gegevens start de training direct. Na afloop ontvang je eenmalig een mail met aanvullende tips en inspiratie.
Liever een live training?
Tegen een kleine vergoeding kan ook een training op locatie worden aangevraagd. Een speciaal hiervoor opgeleide trainer biedt medewerkers een gerichte training met voorbeeldsituaties uit de dagelijkse praktijk van jullie filiaal. Zo kunnen al jouw collega's tegelijkertijd worden getraind. Vraag het eens na bij je werkgever.
Meer informatie hierover vind je hier.
Het verhaal van Christa
Christa heeft dementie, maar dat zie je niet meteen als je haar ontmoet. Zij vertelt hoe het voor haar is om boodschappen te doen en roept winkelpersoneel op om vooral de gratis online training 'In de winkel' te volgen. Het is fijn als zij in de winkel de hulp krijgt die ze nodig heeft om nog zelf boodschappen te kunnen doen.