2de editie CRA komt er nu snel aan, nog 3 weken te gaan. De werkgroep en deelnemers zijn er bijna klaar voor om vele bezoekers te ontvangen.
Vandaag een berichtje van Hugo. Hugo van den Elshout deelnemer 2de editie CRA. Sinds kort is Hugo gestopt als commercieel fotograaf en maakt hij alleen eigen creatief fotowerk. 8 maal reisde Hugo naar het levendige Ghana waar elke dag te genieten valt van al het moois wat hem voor ogen komt. Van die beelden is het lang nagenieten. Vooral de mensen boeien hem. En dan kan hij daar weer mooi creatief fotowerk van maken. Naast de foto’s is zijn ambachtelijke lijstenmakerij de moeite van een bezoekje waard. Van hele fijne lijstjes tot gigantische museale lijsten. Keuze uit meer dan 800 soorten lijsten in de showroom/werkplaats.
Hierbij een voorbeeld uit Ghana: De dame is gekleed in traditionele kleding en sieraden. In die streek beschilderen ze zich graag. Ze heet Agnes en ze kijkt naar jou. De rood gelakte lijst maakt alles compleet. Alles te zien zaterdag 13 april a.s. bij Hugo, bezoekadres Stationstraat 38 (via Remijsenhof).